Četvrta nedjelja došašća

SRETAN VAM BOŽIĆ!
Vaši svećenici Branko (župnik) i Marko (kapelan)!

29. prosinca 2018. u 19:00 sati je svečani božićni koncert zbora Cappella Euterpa u župnoj crkvi. Na programu su razne tradicionalne popijevke iz Hrvatske i svijeta, te djela velikih kompozitora klasične glazbe. ULAZ SLOBODAN!

  • SV. ISPOVJED: za one koji nisu stigli prilika je sutra u 11:00 sati!
  • VAŽNO: molimo vas da u ove svete dane ne upotrebljavate pirotehnička sredstva!
  • Zahvaljujemo svima koji su platili lukno i pomogli obnovi crkve – radovi u crkvi su krenuli! Bog Vam uzvratio svojom mjerom dobra!
  • Napomene vezane u blagoslov obitelji: Početak blagoslova je u 08:30 sati. Ručak je na kraju blagoslova između 16:00 i 17:00 sati! U slučaju sprovoda jedan svećenik će biti odsutan za to vrijeme. Nastojat ćemo pomoći jedni drugima, da svi završimo oko 16:00 sati. Oko 12:00 sati se može ponuditi nešto “s nogu” i na “čačkalicu”!
  • Na stolu je dobro imati križ i upaljenu svijeću. Može se uz to staviti Biblija ili koji molitvenik.